DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 1.700 Kč 😊

Pohodlí a přirozenost.

Laskavost a respekt k vlastnímu tělu.

Laskavost a respekt

k vlastnímu tělu.

SNUGGS BUDUJEME NA HODNOTÁCH, NA KTERÝCH NÁM ZÁLEŽÍ.

PŘIROZENOST

pro nás znamená cítít se dobře ve svém těle, v jakékoliv situaci. Naše produkty dodávají ženám sebevědomí, dopřávají pohodlí a svobodu. Každé tělo si zaslouží vlídnost a respekt. Stejně jako si je zaslouží i naše planeta. Věříme, že nezatěžovat životní prostředí zbytečnostmi je přirozené a hledáme udržitelné cesty pro růst.

ODBORNOST

vnášíme do našich produktů každý den. Hledáme ty nejlepší hi-tech materiály a spolupracujeme s odborníky napříč odvětvími. Spojujeme fyzické a mentální zdraví s materiálové inženýrstvím i módními trendy. Slovo “Hotovo” neznáme. Díky zpětné vazbě našich zákaznic vylepšujeme naše produkty každý den.

Seznam volných pozic

Customer Care Specialist

Laskavost, otevřenost nebo proaktivnost - výčet několika našich hodnot, na kterých si u nás zakládáme a které by ti na této pozice rozhodně neměly chybět. Spokojenost zákazníka je pro nás důležitá. Chceme, aby od nás za každé situace odcházel s dobrým pocitem a úsměvem na tváři :-). Tvým úkolem bude písemně komunikovat s našimi zákazníky v Zendesku a Community management - reagovat na komentáře pod našimi příspěvky na sociálních sítích a ostatních fórech, kde se o nás fanoušci zmiňují.

Retail & Marketing Specialist

Máme před sebou velké plány, proto k sobě hledáme další spřízněnou duši, která nám pomůže šířit naše poslání a povědomí o značce v Česku a na Slovensku. Budeš se věnovat Retail marketingu - projektové řízení kampaní, sběr dat a jejich následné vyhodnocení, exekuci offline reklam (rádio, metro a další), domlouvání spolupráce s lifestyle portály, spolupráce s influencery a další aktivity spojené s Brand marketingem, které tě budou zajímat. Máš v sobě projektového ducha a analytické myšlení.

PPC Specialist

Minulý rok jsme začali v Česku, na začátku roku 2020 jsme vstoupili na slovenský trh a od dubna jsme spustili expanzi do Německa. Čeká nás několik velkých akvizičních kampaní, v rámci kterých prodáme desítky tisíc kusů. Tvým úkolem bude kampaně nastavovat, optimalizovat a vyhodnocovat. Soustředit se budeš především na AdWords a Sklik reklamy. Nejčastěji budeš spolupracovat s námi zakladateli a s kolegy na social, content a grafiku.

Facebook ads Specialist

Najdeš nás v Česku, na Slovensku a nedávno jsme spustili Německo. Máme v plánu několik velkých akvizičních kampaní, ve kterých prodáme desítky tisíc kusů.. Proto k sobě nyní hledáme parťáka, který se zaměřuje na Facebook a IG ads. Tvým úkolem bude plánování strategie, nastavování, optimalizování a vyhodnocování kampaní. Ideálně máš zkušenost s novým produktem na novém trhu, jsi zvyklý/á pracovat s budgety milion +.

Budu moc ráda, pokud se k nám přidáš. Napiš mi prosím na email lucie@getsnuggs.com něco o svých zkušenostech.

Zapadneš k nám do týmu, pokud...

JSI PROAKTIVNÍ

Kdy jsi naposled dělal něco poprvé? Baví tě vykoumat, jak něco vyřešit? Zajímá tě, co dělají ostatní v týmu, a hledáš podněty jak společně dělat věci lépe? Naše cesta není nalinkovaná. Každý den se učíme něco nového o našem produktu, byznysu, ale především o našich zákaznících. Jediné, co je stabilní je naše touha dělat věci jinak a lépe.

JSI OTEVŘENÝ/Á

 Jsme transparentní, mluvíme k sobě upřímně ale s empatií. Chceme se cítit příjemně a to i v případě, když se dočasně nakupí hodně práce. Pokud se něco nepodařilo, je dobré se o tom v klidu pobavit než to tajit. Neutápíme se v minulosti, kterou nezměníme. Věříme, že je člověk produktivnější a kreativnější, když je v bezpečném prostředí a odpočatý.

JSI ZODPOVĚDNÝ/Á

Snažíme se být samostatní a rozhodovat se podle svého nejlepšího uvážení. Pokud se některé rozhodnutí ukáže jako nesprávné, je to pro nás lekce nikoli pohroma. Důležité je si sám příjít pro radu, ať už za někým v týmu nebo za zkušeným člověkem mimo ni. Zároveň víme, že nejvíce problémům se vyhneme včasnou a správnou komunikací.

S kým budeš pracovat?

Linda Šejdová, Co-founder

Tomáš Zahradník, Co-founder