DOPRAVA ZDARMA při nákupu nad 1.700 Kč 😊

Potřebujete kalhotky vrátit nebo vyměnit?

Pokud vám snuggs z jakéhokoliv důvodu nesedí, můžete je vrátit nebo vyměnit do 30 dnů od data doručení.

Zaregistrujte vrácení

Klikněte na tlačítko “Chci vrátit zboží” a vyplňte formulář.

chci Vrátit zboží

zboží zabalte a odešlete

Jakmile vyplníte a odešlete formulář pro vrácení, zboží pečlivě zabalte a zašlete nám jej na adresu uvedenou níže. Ke zboží připojte číslo objednávky a jméno, které jste uvedli v objednávce, předejdeme tak k případnému nedorozumění. Dopravu platíte vy.

Olicon logistics
Trabantská 692/31a
Praha-Satalice
190 15

Pokud máte jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na podpora@getsnuggs.com.

Co se bude dít dál?

Jakmile vrácené zboží doputuje v pořádku do našeho skladu, zkontrolujeme ho. Zboží musí být v původním balení, nenošené, nevyprané, se všemi štítky, beze skvrn a zápachu.

Vrácení zboží

Peníze za zboží vám vrátíme stejným způsobem, jaký jste zvolili při výběru možnosti platby. Vrácení peněz na váš účet může trvat až 14 dní.

Výměna zboží

Jakmile obdržíme vaše vrácené zboží, zprocesujeme výměnu zboží a zašleme vám jej co nejdříve. Nové zboží, které chcete dostat výměnou, si vyberete ve vratkovém formuláři výše. O případném rozdílu finální částky vás budeme informovat e-mailem, který jste uvedli do registračního formuláře pro vrácení zboží.

Zboží musí být v původním balení, nenošené, nevyprané, se všemi štítky, beze skvrn a zápachu.

Prosíme zašlete nám zboží ve stavu, v jakém byste ho chtěli vy sami obdržet. Položky dobře zabalte a chraňte je před jakýmkoliv vnějším poškozením.

Jak reklamovat vadné zboží?

Pokud jste z nějakého důvodu obdrželi vadné zboží nebo zboží jeví známky poškození po krátké době používání, prosím napište nám na podpora@getsnuggs.com.Vaši zkušenost nám prosím popište a připojte fotografii vadného produktu. Společně problém dořešíme k vaší spokojenosti :).

Nenašli jste, co jste hledali?

Napište nám na podpora@getsnuggs.com.